Krzesła Tauko. Fot. Grupa Nowy Styl/Everspace

Krzesła Tauko. Fot. Grupa Nowy Styl/Everspace

  • Autor: bm
  • 23 maj 2018 13:52 (aktualizacja: 25 maj 2018 13:15)

Jak umeblować strefę kuchenną w biurze?

Firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji mebli biurowych nie zapominają też o strefach relaksu i – jakże ważnej w pracy – przestrzeni przeznaczonej na spożywanie posiłków.

Atrakcyjna przestrzeń biurowa to nie tylko wygodne i ergonomiczne biurka oraz fotele. To także dobrze zaprojektowana i doposażona kuchnia oraz pomieszczenia socjalne, w których można spokojnie zjeść posiłek i zregenerować siły. Jakie rozwiązania warto zastosować w biurze, aby było wygodne i przyjazne dla pracowników również podczas przerw na lunch czy odpoczynek?

Zarówno pomieszczenia biurowe, jak i kuchnia oraz przestrzeń socjalna muszą być ergonomiczne i funkcjonalne. Ich wielkość powinna być dostosowana do ilości pracowników. W niewielkich pomieszczeniach doskonale sprawdzą się długie blaty, przy których warto postawić wygodne i praktyczne hokery. Świetnym rozwiązaniem jest model „Kuky” marki Vank, który dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu siedziska oraz zastosowaniu podnóżka stanowiącego integralną część kolumny krzesła, jest wygodny i komfortowy. Warta uwagi jest również kolekcja ”Spin” marki Bejot – designerskie hokery doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach biurowych.

Warto też wygospodarować przestrzeń na stół z krzesłami – pozwoli to zgromadzonym na wspólny posiłek i inspirujące rozmowy. Do przestrzeni biurowych doskonale wpisuje się zestaw „Pigi” (Vank) – pełen kontrastów, osadzony na przysadzistych drewnianych nogach. Wiele praktycznych i designerskich rozwiązań oferuje również marka Bejot – idealnie w tego typu wnętrzach sprawdza się na przykład kolekcja „Orte”. Ciekawe propozycje do przestrzeni kuchennych i jadalnianych w swojej ofercie ma również marka Profim. Krzesła z kolekcji „Com” pozwalają na chwilę wytchnienia i odpoczynku podczas ciężkiego dnia w pracy. W nowoczesnej przestrzeni doskonale odnajdą się natomiast zestawy mebli od marki BN Office Solution Grupy Nowy Styl. Kolekcja „Tauko” charakteryzuje się bogatą linią wykończeń, a klasyczna kolorystyka wpisuje się w aktualne trendy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ