Krzesła z kolekcji Zoo firmy Profim. Projekt: Paul Brooks. Fot. Profim

Krzesła z kolekcji Zoo firmy Profim. Projekt: Paul Brooks. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 27 gru 2016 09:30 (aktualizacja: 27 gru 2016 10:08)

Jak wyposażyć salę konferencyjną?

Sale konferencyjne należą do jednych z najważniejszych pomieszczeń biurowych. Niezależnie od wielkości i sposobu aranżacji głównym elementem ich wyposażenia są krzesła. Producenci mebli biurowych oferują szeroką gamę tych produktów, różniących się formą i zastosowanymi rozwiązaniami.

Producenci mebli biurowych coraz większą uwagę zwracają na wzornictwo krzeseł przeznaczonych do wyposażenia sal konferencyjnych. Muszą one być nie tylko wygodne, ale przede wszystkim ładne. Wpisuje się to w trend zakładający indywidualizację przestrzeni biurowych. Krzesła, choć zwykle odznaczają się dość prostą formą, przykuwają uwagę detalami i zastosowanymi materiałami. Dostępne są również w szerokiej gamie kolorów, często bardzo odważnych, zdecydowanych. Dzięki temu można je dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb wnętrza.

Przyglądając się ofercie produktów dostępnych na rynku, można również zauważyć, że coraz częściej krzesła konferencyjne stają się meblami wielofunkcyjnymi. Przykładowo, można do nich dołączać blaty do pisania, które równie dobrze mogą stać się podstawką pod notatnik, jak i laptop. Można je także łączyć w grupy przeznaczone do spotkań w mniejszych zespołach albo w funkcjonalne rzędy. Praktycznymi rozwiązaniami są też możliwość numerowania bądź sztaplowania, co sprawdza się zwłaszcza podczas organizacji dużych wydarzeń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ