Projekt: Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska Różycka. Fot. Bartosz Jarosz

Projekt: Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska Różycka. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Dobrze Mieszkaj
  • 04 sty 2018 10:33 (aktualizacja: 13 sty 2018 17:37)

Jak zaprojektować idealną kuchnię?

Jak zaprojektować kuchnię? Jak kształtować ofertę producentów mebli i innych elementów wyposażenia? O tym będą dyskutować uczestnicy sesji dyskusyjnej "Projekt Kuchnia", która odbędzie się 15 lutego w trakcie "4 Design Days". Architekci wnętrz, projektanci mebli kuchennych, producenci wyposażenia zastanowią się, jakie są najnowsze kuchenne trendy.

Architekci wnętrz, projektanci mebli kuchennych, producenci wyposażenia zastanowią się, jakie są najnowsze kuchenne trendy, jak zmienia się myślenie o tej - jak by nie było - wyjątkowo ważnej w każdym mieszkaniu przestrzeni, jak dopasować ofertę do zmiennych gustów konsumentów, jak nie przegapić istotnych trendów i tendencji zakupowych. Jak wskazują badania, Polacy kuchnie remontują coraz częściej, coraz większa część budżetów domowych jest co roku przeznaczana na remont lub urządzenie od nowa tego pomieszczenia. Aby odnieść sukces w tej konkurencyjnej branży trzeba być przede wszystkim rozumieć potrzeby współczesnych konsumentów.

III edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Na 12 100 mkw. powierzchni ekspozycyjnej Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotka się ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto zechce uczestniczyć w spotkaniu z architekturą i designem. Częścią eventu będą konferencje Property Forum Katowice, Housemarket Forum Silesia oraz Forum Branży Meblowej i gale rozdania nagród dla branży: Property Design Awards oraz Housemarket Silesia Awards.

 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Tamian, 2019-06-19 14:05:27
    fajny artykuł! Zapisałem się też na szkolenie online bezpłatne z projektowania mebli ironcad.pl/webinarium-projektowanie-technologiczne-mebli-kuchennych/ - ciekawi mnie ten temat bardzo