.

.

  • Autor: Redakcja
  • 27 sie 2018 08:58 (aktualizacja: 28 sie 2018 10:46)

Jimi Ogden gościem specjalnym SDR w Białymstoku

Już 19 września spotkanie dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Białymstoku. Jego gościem specjalnym będzie Jimi Ogden, prowadzący program "Rzeczy OdNowa" na antenie HGTV.

Jimi Ogden to muzyk, artysta, stolarz. Urodzony w York, jest absolwentem szkoły 3D Design and Sculpture, gdzie malował, rzeźbił w drewnie i metalu. Przez 13 lat tradycyjną metodą robił konie na biegunach. Prowadził sklep z rzeczami vintage i zajmował się odnawianiem mebli oraz prowadzeniem warsztatów rzeźbiarskich. Od ponad 20 lat jest także muzykiem - wydał 8 albumów w Anglii i Japonii. Jego zespoły – The Lumberjack Cowboys Heartbreak Trucking Company i UR Penetrators są stałymi gośćmi na wielu festiwalach.

Od dwóch lat mieszka w Warszawie, gdzie uczy języka angielskiego, ma dwa zespoły muzyczne i własny warsztat stolarski, który na antenie HGTV mogą oglądać widzowie. W programie "Rzeczy Od-Nowa" pokazuje, jak przywrócić życie starociom, jak tworzyć designerskie rzeczy z niepotrzebnych przedmiotów.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ<<<

Zobacz więcej: www.sdr2018.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ