Fotel "Koop" idealnie nadaje się do ustawiania jako centralny mebel w pomieszczeniu. Fot. Martela

Fotel "Koop" idealnie nadaje się do ustawiania jako centralny mebel w pomieszczeniu. Fot. Martela

 • Autor: Marta Ustymowicz
 • 22 sie 2014 09:13 (aktualizacja: 25 sie 2014 07:08)

Karim Rashid projektuje dla Marteli

Designerskie siedzisko do przestrzeni biurowej to pomysł znanego na całym świecie projektant Karima Rashida. Zaprojektował je specjalnie dla firmy Martela. Mebel nie tylko przyciąga wzrok ciekawym kształtem, ale i soczystymi barwami, dokładnie w stylu projektanta.

Fotel „Koop” to możliwość dostrzeżenia prostoty w wielozadaniowym biurze. Mimo, że jego kształt jest dość masywny, to odsłonięte wgłębienie przeznaczone do siedzenia czyni go bardzo interesującym. W fotelu została także ukryta okrągła obrotowa podstawa, dzięki czemu można się w nim wygodnie zagłębić, ale jednocześnie nie być odizolowanym.

Szkielet fotela został wykonany z włókna szklanego, dzięki czemu uzyskał tak ciekawą formę. Ponadto pomalowane błyszczącą farbą je zewnętrze oraz barwna tapicerka dają przyjemne połączenie.

Zaprojektowany przez Karima Rashida „Koop” dodaje nastrój prostym i eleganckim wnętrzom miękkim designem, a jego – mimo, że monumentalna – postać doskonale nadaje się do ustawienia jako centralny mebel w pomieszczeniu.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

  • ervy, 2014-08-28 10:53:45
  Ma Pani rację. Sposób w jaki ten tekst został napisany wywołuje wrażenie aktualności - mylne wrażenie. To z lenistwa czy chęci pójścia na łatwiznę? Poczytałbym o czymś nowym.
  • lenka, 2014-08-26 08:05:52
  No właśnie zgadzam się z powyższym - odgrzewane kotlety, a na naszym rynku tyle dzieje się i są naprawdę fajne, dobre i nowsze projekty Karima Rashida. Napisane jest tak jakby projekt fotela powstał tydzień temu.
  • milodesign, 2014-08-25 09:11:40
  Koop został zaprojektowany, jeśli mnie pamięć nie myli ze 4 lata temu. A w ostatnim czasie powstało mnóstwo innych mebli o których warto napisać, także projektu Rashida.