Katalog Meble Plus - Produkt 2019.

Katalog Meble Plus - Produkt 2019.

  • Autor: mg
  • 05 marz 2019 14:25 (aktualizacja: 07 marz 2019 08:17)

Katalog "Meble Plus - Produkt 2019" - zobaczcie nagrodzone produkty!

Już po raz 17. zostali wyłonieni laureaci konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”, najstarszego konkursu tego typu, dedykowanego branży meblarskiej. Zobaczcie nagrodzone i wyróżnione produkty.

W tym roku poznaliśmy najlepsze meble, komponenty i akcesoria meblarskie zgłoszone w 14 kategoriach produktowych. Jednocześnie przyznane zostały tytuły „Człowieka i Firmy Roku 2018“. W ten sposób honorowane są zarówno najbardziej wyraziste i znaczące dla branży osobowości, jak i firmy, które od lat wiodą prym w branży, realizują odważne pomysły i nieustannie inwestują w rozwój. Laureaci konkursu zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbyła się w Katowicach 24 stycznia br., podczas IV edycji 4 Design Days.

Zwycięzców wyłoniło 40-osobowe jury, składające się z ekspertów rynku meblowego: projektantów mebli i wnętrz, dystrybutorów mebli i akcesoriów meblowych, reprezentantów uczelni technicznych i artystycznych, a także instytucji wspierających polskie meblarstwo. Wśród kryteriów decydujących o wyborze poszczególnych produktów główne role odegrały – oryginalne wzornictwo, wysokie walory funkcjonalne i jakościowe, a także zgodność z aktualnymi trendami.

KATALOG "MEBLE PLUS - PRODUKT 2019"

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ