Realizacja Decoroom

Realizacja Decoroom

  • Autor: Beata Michalik
  • 13 cze 2019 09:22 (aktualizacja: 14 cze 2019 10:42)

Klasyka z elementami glamour – realizacja na warszawskiej Woli

Mimo mieszanki stylów to wnętrze jest spójne, między innymi dzięki harmonii kolorów – niebieskiego, bieli i szarości. Białe szafki w kuchni, niebieskie sofy w salonie – wszystko razem tworzy klimat eleganckiej klasyki.

Wystrój mieszkania na warszawskiej Woli tworzy ciekawy miks stylów spiętych klamrą koloru – wyróżniającą się barwą jest tu niebieski w estetycznym otoczeniu bieli, szarości i akcentów czerni. Architekci z pracowni Decoroom sprawili, że jasny, przestronny apartament wygląda elegancko, przytulnie i nowocześnie. Mimo stylistycznej mieszanki wystrój jest spójny.

Wystrój salonu jest raczej minimalistyczny, choć w klasycznym wydaniu. Na ścianach położono fragmenty tynku dekoracyjnego. Głównym elementem ozdobnym są sofy obite welurem w głębokim niebieskim odcieniu. Kolorystycznie współgra z nimi pojemna szafa-biblioteczka. O zmroku ciekawy efekt dekoracyjny wywołują kinkiety emitujące światło do góry i w dół.

Kuchnia jest otwarta na salon. Sięgające sufitu białe szafki wyglądają klasycznie, jest tu jednak coś, co jest w kuchniach spotykane bardzo rzadko – na niektórych frontach zamontowano lustra z frezami. W ten sposób architekci wnętrz nawiązali do stylu glamour, który znalazł się wśród ulubionych, wymienionych przez klientów. Ścianę nad blatem roboczym chroni i zdobi mozaika, która nawiązuje do barcelońskiego klimatu. Umowną granicę z częścią wypoczynkową tworzy wyspa z barkiem. Biało-czarna kolorystyka i lustrzane powierzchnie sprawiają, że aneks kuchenny, choć niewielki, wygląda jasno i elegancko.

Sypialnia przypomina kolorystycznie salon - również prym wiedzie tu kolor niebieski. W tej barwie jest łóżko z efektownym, obitym welurem zagłówkiem oraz narzuta i poduszki.

Styl skandynawski, wciąż modny we wnętrzach, znalazł swe miejsce w łazience. W oczy rzucają się tu przede wszystkim drewniane meble w naturalnym, ciepłym odcieniu. Podłoga wykończona w klasyczną jodełkę i jasne płytki ścienne w subtelny wzór dopełniają stylizację.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ