4 Design Days 2019

4 Design Days 2019

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 paź 2018 10:19 (aktualizacja: 24 paź 2018 09:41)

Kolejna edycja "4 Design Days" zapowiada się rekordowo!

Potężna, jedyna w Polsce i tej części Europy dawka wiedzy o trendach w architekturze i designie. Wystawa designerskich produktów i usług ponad 300 firm. 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających - najbliższa edycja "4 Design Days" będzie rekordowa!

Kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem najbardziej cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów z Polski, a także wielu wspaniałych prelegentów z zagranicy. Wystawa designerskich produktów i usług, której bohaterami będzie ponad 300 wystawców. 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających. Wszystko w wyjątkowych przestrzeniach katowickiego Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, na Śląsku - ogromnym rynku liczącym ok. 2,5 mln mieszkańców. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, czterodniowe święto z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej, czyli IV edycję 4 Design Days, zaplanowaną w dniach 24-27 stycznia 2019 r.

Wydarzenie odbędzie się na powierzchni blisko 13 tys. m2. Miejsca ekspozycyjne zostały już na wiele miesięcy przed wydarzeniem w większości wyprzedane. Na gości eventu - architektów, designerów, deweloperów, inwestorów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich, którzy kochają dobry design i szukają pomysłów na aranżację swoich domów, mieszkań, biur czy inwestycji - czekać będzie 300 wystawców, 13 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej. Są już z nami m.in.: Roca, Laufen, Saint-Gobain, Geberit, Koło, Teka, Tubądzin, Wienerberger, Cersanit, Deante, Opoczno, Ruke, Stegu, Franke, Ferro, Grohe, Komandor, Bozza, Excellent, Fakro, Max-Fliz, Internorm, Mera, Flugger Farby, Mapei, Radaway, Somfy, Sto i wielu innych.

CZYTAJ WIĘCEJ: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ