Stół z Kolekcji lotniczej 2017. Fot. Art Loft/Łukasz Rybarski

Stół z Kolekcji lotniczej 2017. Fot. Art Loft/Łukasz Rybarski

  • Autor: mg
  • 13 marz 2017 10:41 (aktualizacja: 13 marz 2017 11:55)

Kolejny aktor projektuje meble

W 2017 roku na rynku pojawiła się "Kolekcja lotnicza 2017", której autorem jest Łukasz Rybarski, aktor i współzałożyciel Kabaretu pod Wyrwigroszem. Od 2015 roku zaczął on projektować i własnoręcznie wykonywać unikatowe stoły utrzymane w stylu industrialnym.

Meble wchodzące w skład "Kolekcji lotniczej 2017" są do obejrzenia w krakowskiej galerii Art Loft. Znaleźć w niej można przede wszystkim stoły i ławy kawowe utrzymane w loftowym, industrialnym stylu. Nazewnictwo poszczególnych projektów, np. alfa, bravo, charlie, delta, eco, foxtrot itd., zostało zaczerpnięte z terminologii lotniczej, stąd też wzięła się nazwa całej kolekcji. Wszystkie produkty robione są ręcznie, z litego drewna i metalu.

Nawiązujące do starego stylu, ręcznie robione stylowe meble, wykonane z litego drewna lub klejonki orzechowej, podkreślą charakter każdego wnętrza. Jako producent mebli drewnianych staram się urozmaicać swoją ofertę o stylowe industrialne meble z metalu i drewna. Połączenia tego typu pozwalają osiągnąć ciekawy efekt, który można wzmocnić wykorzystaniem betonu konstrukcyjnego. Meble industrialne loft design to styl, który pozwala na śmiałe połączenia surowych materiałów z doskonale wykończonymi elementami z drewna - pisze Łukasz Rybarski na swojej stronie internetowej.

Łukasz Rybarski (ur. w 1964 roku we Wrocławiu) to aktor, reżyser, scenarzysta, artysta kabaretowy, producent filmowy. Od lat fascynuje się lotnictwem - posiada licencję lotniczą PPL. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Jest współzałożyciel Kabaretu pod Wyrwigroszem. Obecnie występuje w Teatrze STU.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Andrzej, 2018-02-26 11:24:05
    Świetna kolekcja!