Dekor Granny Smith w strukturze Meandra firmy Pfleiderer. Fot. Pfleiderer

Dekor Granny Smith w strukturze Meandra firmy Pfleiderer. Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 07 lut 2017 15:28 (aktualizacja: 07 lut 2017 15:48)

Kolekcja Pfleiderer inspirowana "barwą roku"

Firma Pantone, światowej sławy autorytet w dziedzinie koloru, ogłosiła zieleń barwą roku 2017. Ten powszechnie kojarzący się z naturą, nadzieją i wolnością kolor znajduje zastosowanie także w aranżacji wnętrz, czego przykładem jest nowa kolekcja dekorów firmy Pfleiderer.

W nowej kolekcji firmy Pfleiderer "Inspirations close to you" dekorom jednobarwnym poświęcony jest świat "Over the Rainbow". Zieleń zajmuje tu bardzo ważne miejsce. Wśród proponowanych jej odcieni znajdują się delikatne jasne pastele, takie jak "Lila" (U19506) czy "Irys" (U19507), a także wzory bardziej nasycone. Z dekorami inspirowanymi drewnem doskonałą całość stworzy głęboka "Limonka" (U19502) i "Klee" (U19511). Z kolei radosny odcień "Granny Smith" (U19501) świetnie odnajdzie się w pokojach dziecięcych.

Dla tych, którzy poszukują barw bardziej stonowanych i zgaszonych, Pfleiderer przygotował odcienie oliwkowe - "Iguana" (U15110) i "Khaki" (U19512), które dodadzą jasnym salonom i sypialniom niepowtarzalnego charakteru. Złamana szarością zieleń "Avocado" (U19503) to z kolei elegancka propozycja skierowana do stonowanych wnętrz biurowych.

Powyższe odcienie zieleni doskonale współgrają z innymi dekorami proponowanymi przez firmę Pfleiderer. Nowa paleta "Inspirations close to you" obejmuje wzory drewnopochodne i uni, a także dekory inspirowane minerałami, tkaninami, betonem i metalami. W sumie jest to 360 propozycji. Dekory te dostępne są na różnych płytach, blatach i laminatach, a także w różnych strukturach powierzchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ