Mebelux/Everspace

Mebelux/Everspace

  • Autor: bm
  • 20 gru 2017 14:40 (aktualizacja: 28 gru 2017 08:25)

Komfort pracy w biurze - przegląd biurek pracowniczych

Jak mówią znani projektanci, podczas projektowania biura ważną, jeśli nie najważniejszą, kwestią jest zapewnienie pracownikom komfortu pracy, a tym samym dobrego samopoczucia. Dlatego naszą uwagę powinniśmy skupić na duecie mebli: biurko + fotel. Dzisiaj przyjrzyjmy się biurkom pracowniczym.

Najważniejsza jest ergonomia. Biurko nie powinno być za duże, bo zbyt wielka przestrzeń wcale nie ułatwia pracy, ale i nie za małe, żebyśmy mieli swobodę ruchów. Wybierając biurko powinniśmy pamiętać również o jego odpowiedniej wysokości. Prawidłowa wysokość blatu umożliwi naturalne i wygodne ułożenie rąk. Dodatkowa mobilność również ułatwi i poprawi komfort działania. Przyjrzyjmy się biurkom zebranym przez Everspace.

Propozycja nr 1, to Move od marki Vank. To nowoczesny stół, który na bieżąco „podąża” za działaniami pracownika. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości blatu stanowi idealny duet z użytkownikiem. To odpowiedź na ogólnoświatowy trend i zapotrzebowanie na miejsca pracy typu „sit/stand”. Dzięki swej funkcjonalności model ten odnajdzie się świetnie w każdych warunkach.

Linia mebli Balma PLUS została stworzona według filozofii marki Think Pro. Zakłada ona szersze niż jedynie podstawowe patrzenie na biuro - kategorią przestrzeni. Projektanci podczas tworzenia uwzględnili różne style pracy. Linia mebli Balma PLUS wspiera i umożliwia większą efektywność oraz elastyczność. Stwarza również warunki nieograniczonej aranżacji stanowiska, zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Dodatkowo biurka z tej linii są regulowane elektrycznie. Poprzez złącze USB można nimi sterować wprost z komputera. Jest to bardzo innowacyjne i wygodne rozwiązanie.

Na wagę złota są biurka, które dają możliwość szybkiego i łatwego dostosowanie stanowiska w zależności od potrzeby pracownika. Taki jest właśnie model Drive od marki MDD. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości, można w łatwy sposób dostosować wysokość blatu do indywidualnych preferencji. Biurko wyposażone jest we własny panel sterujący, dzięki czemu pracownicy mają pełną dowolność ustawień i możliwość zmiany położenia blatu w ciągu dnia. Przesuwne blaty umożliwiają łatwy dostęp do kanałów kablowych. Biurka można wyposażyć w panel tkaninowy, pozwalający na odseparowanie każdego ze stanowisk.

Ostatnia propozycja to system mebli Profil od marki Mebelux. Jest to ciesząca oko, nowoczesna linia mebli, przeznaczonych do aranżacji pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz gabinetów menedżerskich. W skład systemu wchodzą biurka oparte na trzech typach nóg oznaczane symbolami N, O i V. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Korzystając z szerokiej oferty, możemy wybrać biurko idealne, pasujące do naszej, często „wymagającej” przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ