Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 05 cze 2017 11:20 (aktualizacja: 05 cze 2017 12:07)

Konkurs dla warszawskich projektantów

"Projekt Warszawiak" to konkurs odbywający się w ramach "Wawa Design Festiwal". W tym roku biorący w nim udział projektanci zgłaszają prace w 3 kategoriach. Jedną z nich jest "Meble i oświetlenie”. Prace konkursowe można zgłaszać do 10 lipca.

Konkurs "Projekt Warszawiak" jest integralną częścią "Wawa Design Festiwal". W tym roku projektanci zgłaszają prace w 3 kategoriach – „Projektowanie dla rzeki/wody”, „Meble i oświetlenie” oraz „Użyteczność publiczna”. Każda z nich dotyczy innej sfery miejskiego życia, dzięki czemu w konkursie wezmą udział twórcy o różnych zainteresowaniach. Prace na konkurs można zgłaszać do 10 lipca.

Zwieńczeniem konkursu "Projekt Warszawiak" będzie wystawa towarzysząca 5. edycji "Wawa Design Festiwal", który odbędzie się 9-17 września 2017 roku. W tym roku festiwalowi patronować będzie hasło "Uwodzeni". Oprócz tradycyjnego miejsca ekspozycji wystaw i spotkań z twórcami dobrego designu, czyli Soho Factory (Warszawa, ul. Mińska 25), wiele inicjatyw zostanie przeniesionych na bulwary wiślane i plaże miejskie.

"Projekt Warszawiak" to coroczny przegląd prac młodych projektantów, którzy mieszkają w Warszawie i tworzą dla tego miasta. Tu mają swoje pracownie, a stolica jest dla nich ważnym źródłem inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ