Konkurs Kuchnia - Studio roku 2020: ostatnie dni na zgłoszenia!

Konkurs Kuchnia - Studio roku 2020: ostatnie dni na zgłoszenia!

  • 14 lut 2020 09:02

Konkurs Kuchnia - Studio roku 2020: ostatnie dni na zgłoszenia!

Trwa druga edycja jedynego w Polsce konkursu, który promować ma najlepsze w Polsce studia i showroomy kuchenne. Nasza misja: wyłonić liderów rynku, promować miejsca przyjazne klientom, oferujące szeroki wachlarz dobrych jakościowo produktów i wartościowe usługi. zapraszamy do zgłaszania studiów kuchennych!

Kuchnia to jedno z tych domowych pomieszczeń, do projektu i aranżacji którego przykładamy bardzo dużą wagę. Jak pokazują badania, to także pomieszczenie, na które polscy inwestorzy wydają zdecydowanie najwięcej pieniędzy z domowego budżetu. Dobrze zaprojektowana, wykonana
i wyposażona kuchnia będzie służyć długie lata. Warunkiem jest jednak odpowiednia jakość jej wykonania i sprzętów, które się w niej znajdą. Jak ją zapewnić? Korzystając ze sprawdzonego
i solidnego studia kuchennego.

Redakcja magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom inwestorów poszukującym fachowej informacji na temat miejsc oferujących wyposażenie kuchni wyróżniających się jakością usług i dobrą obsługą klienta. Postanowiliśmy ogłosić pierwszy w Polsce konkurs, który promować ma najlepsze w Polsce studia i showroomy kuchenne.

Nasza misja: wyłonić liderów rynku, promować miejsca przyjazne klientom, oferujące szeroki wachlarz dobrych jakościowo produktów i wartościowe usługi.

Jak można się zgłosić do udziału w konkursie:
Zgłoszenie studia kuchennego do konkursu odbywa się poprzez nadesłanie do Biura konkursu „KUCHNIA - STUDIO ROKU 2020” w terminie do 24.02.2020 r. wypełnionej Karty Rejestracyjnej wraz z dokumentacją. Więcej informacji: studioroku@publikator.com.pl

Jak wyłonimy wygranych:
Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które odbędzie się na portalu Dobrzemieszkaj.pl (www.dobrzemieszkaj.pl).

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie tylko spotka się z zainteresowaniem branży, ale także będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali wręczenia nagród konkursu „KUCHNIA - STUDIO ROKU 2020”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (7 kwietnia 2020 r.)

REGULAMIN

Zapraszamy do udziału w konkursie!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ