.

.

  • Autor: Redakcja
  • 27 gru 2018 11:06 (aktualizacja: 29 gru 2018 10:18)

Konkurs! Szukamy najpiękniejszych mieszkań w Polsce!

Chcesz się pochwalić swoim własnym lub zaprojektowanym przez siebie wnętrzem? Wyślij nam jego zdjęcia i weź udział w naszym konkursie! Najładniejsze wnętrza nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową i publikacją na łamach Dobrze Mieszkaj.

Na zwycięzcę czeka także designerska lampa o wartości 4.5 tys. zł! Wyniki ogłosimy w trakcie 4. edycji 4 Design Days w Katowicach!

Do kogo adresowany jest konkurs?

Do projektantów wnętrz, a także do czytelników magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl, którzy chcą zobaczyć swoje wnętrze w profesjonalnym magazynie wnętrzarskim oraz wygrać piękną lampę ufundowaną przez firmę Max-Fliz!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Prześlij nam co najmniej 5 zdjęć swojego lub zaprojektowanego przez siebie mieszkania lub domu. 

2. Zgłoszenie zawierające zdjęcia oraz krótki opis wnętrza wyślij na adres mailowy redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule podając "Konkurs Dobrze Mieszkaj", a w treści dodatkowo zamieść swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon do kontaktu)

3. Wszystkie zgłoszone mieszkania pokażemy na naszym fanpage'u na Facebooku

4. Nasze  jury wyłoni najpiękniejsze wnętrza, które nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową i publikacją na na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl. Zgłoszający, którego wnętrze zajmie 1. miejsce otrzyma także wyjątkową nagrodę rzeczową - lampę Geometric marki MAXLIGHT o wartości 4.5 tys. zł, ufundowaną przez firmę Max-Fliz!

5. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 26-27 stycznia 2019 r. w Katowicach. Jury konkursu: redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj oraz architekci wnętrz współpracujący z Akademią Dobrze Mieszkaj i udzielający porad na stoisku Dobrze Mieszkaj.

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć swoich wnętrz!

Regulamin konkursu znajdziesz >>>tutaj<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ