Apartament w Nowym Jorku
Fot. BoConcept

Apartament w Nowym Jorku Fot. BoConcept

  • Autor: Piotr Sawczuk
  • 03 wrz 2014 07:00

Konkurs: „Testuj Koncept" – Nowy Jork na wyciągnięcie ręki

Wybierz najpiękniejszy apartament BoConcept i wygraj wycieczkę do Berlina, Dubaju lub Nowego Jorku! Najlepsi Dekoratorzy Wnętrz BoConcept urządzili 3 apartamenty pokazowe w Ameryce, Emiratach Arabskich oraz Berlinie.

Apartamenty pokazowe prezentowane są na stronie internetowej, a każdy wielbiciel designu ma szansę obejrzeć je w naturze i przetestować wyposażenie, biorąc udział w konkursie.

Zasady konkursu

Należy wybrać najpiękniejszy naszym zdaniem apartament pokazowy i zagłosować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie BoConcept. Szanse na wygraną można zwiększyć, głosując także bezpośrednio w salonach BoConcept.

Nagrody obejmują 3-dniowy pobyt w wybranym apartamencie pokazowym dla dwóch osób oraz przelot samolotem w obie strony. Do wygrania 4 nagrody.

Konkurs trwa od 1 września do 31 października 2014. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 7 listopada 2014. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą elektroniczną.

Apartament marzeń

Apartament w Berlinie, w samym centrum miasta z widokiem na Teatr Narodowy. Projekt Torsten Wormsbächer. Biel i szarość stanowią bazę kolorystyczną i uzupełniają delikatne detale. Światło słoneczne wpadające przez wysokie okna podkreśla wysmakowaną prostotę wnętrza, z regałem Meda, sofą Osaka, stołem Monza, który otaczają białe krzesła Adelaide.

Apartament w Dubaju znajduje się na 10 pierwszym piętrze wieżowca Silverene Tower w Dubaj Marina. Projekt Melissa Djurslev. Wystrój wnętrza nawiązuje do kosmopolitycznego i bogatego charakteru miasta. Melissa użyła eleganckich, ekskluzywnych materiałów oraz kolorów w ciemnych tonacjach w połączeniu z matowymi i błyszczącymi powierzchniami. W apartamencie znajduje się fotel Boston, stół Monza i łóżko Mezzo z najnowszej kolekcji.

Apartament w New Jersey z widokiem na Manhattan. Projekt Gerald Posley. Urządzając wnętrze, Gerald postanowił wykorzystać widok, jaki rozciąga się z okien na wieżowce Manhattanu. Nocą można podziwiać światła Nowego Jorku, leżąc na klasycznej sofie Carlton lub siedząc na ustawionym na tarasie fotelu Elba. Komfortowy sen zapewni luksusowe łóżko Mezzo, a poranek umili kawa, którą można wypić siedząc na stołku barowym Adelaide z najnowszej kolekcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ