.

.

  • Autor: bm
  • 30 paź 2018 09:55

Krystian Kowalski Designerem Roku 2018. Zobacz jego projekty!

Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni projektowej Krystian Kowalski Industrial Design został laureatem nagrody specjalnej - Designer Roku 2018, przyznawanej przez Prezesa Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Krystian Kowalski jest absolwentem Royal College of Art w Londynie oraz Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w studiach projektowych w Warszawie, Łodzi i Mediolanie. Ma na swoim koncie wielokrotnie nagradzane projekty, które już dziś są uważane za najlepsze przykłady polskiego wzornictwa. Jego projekty można znaleźć w portfolio znanych marek meblowych, jak i na światowych wystawach. Współpracuje z wiodącymi firmami, wśród których są m. in.: Comforty, IKEA, Amica, Noti, Marbet, Sony Bravia.

Od 2013 roku prowadzi w Warszawie pracownię projektową Krystian Kowalski Industrial Design. Współpracuje z wiodącymi producentami mebli w kraju i za granicą. W projektowaniu dąży do inteligentnych rozwiązań nadających produktom nieoczywisty charakter. Proces twórczy opiera na obserwacjach zachowań, dogłębnej analizie trendów i technologii, wybierając optymalne rozwiązania dla marki i procesu produkcji.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Magda, 2018-11-05 10:27:18
    Dumni z Naszych!