Studio Max Kuchnie A&K

Studio Max Kuchnie A&K

  • Autor: bm
  • 01 cze 2017 09:37 (aktualizacja: 02 cze 2017 15:58)

Krzesło w kuchni - zobacz propozycje producentów!

W nowoczesnych wnętrzach granica między kuchnią a częścią dzienną mieszkania coraz częściej zaciera się, dlatego krzesła, które postawimy przy jadalnianym stole mogą być dopasowane zarówno do strefy kuchennej, jak i do reszty pomieszczenia. Pojęcie kuchennego krzesła czy hockera jest więc czysto umowne.

CZYTAJ TEŻ: Akcesoria do małej kuchni

Na czym usiąść przy posiłku albo spocząć na chwilę podczas codziennej pracy w kuchni? To pytanie zadaje sobie wielu klientów sklepów meblowych. Moda na otwartą kuchnię powoduje, że stylistyka krzeseł typowo kuchennych niespecjalnie różni się od tych dziennych. Bardzo często też poszukujemy siedzisk do strefy "przejściowej", która może mieć postać wysokiego barku oddzielającego aneks kuchenny od salonu, wyspy lub półwyspu, przy którym również spożywamy posiłki, albo tradycyjnego stołu jadalnianego. Podczas gdy do baru lub wysokiej wyspy doskonale pasują typowo barowe wysokie krzesła i hockery, do stołu warto dobrać krzesła o standardowej wysokości.

Strefa "graniczna", oddzielająca część kuchenną od dziennej to miejsce, które warto wyróżnić stosując meble o ciekawym, nawet lekko ekstrawaganckim designie. Ustawienie tutaj designerskich siedzisk pozwoli na zaakcentowanie granicy między strefami funkcjonalnymi, a jednocześnie będzie ciekawym elementem kreującym styl wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ