Realizacja: studioLOKO/Interdoor

Realizacja: studioLOKO/Interdoor

  • Autor: bm
  • 10 sty 2018 13:31 (aktualizacja: 12 sty 2018 13:15)

Kuchnia na pierwszym planie - zobacz minimalistyczny projekt wnętrza!

Nietypowy kolor mebli kuchennych jest charakterystycznym elementem mieszkania zaprojektowanego przez studioLOKO. Dzięki temu to właśnie kuchnia wybija się tu na pierwszy plan. Tłem dla niej są głównie biel i szarość w spokojnym, minimalistycznym wydaniu.

Mieszkanie w Jelitkowie projektu studioLOKO jest minimalistyczne, ale projektantki postawiły na mocne akcenty.W całym wnętrzu króluje biel i jasna kolorystyka. Całość miała być oryginalna, ale jednocześnie na tyle neutralna, aby móc przyjąć i trafić w gusta wielu przyszłych mieszkańców. Obok charakterystycznej szafy z siedziskiem ścianę zdobi fotografia Michała Szlagi z oferty ART in Architecture.

Projektantki chciały szczególnie podkreślić kuchnię, stąd decyzja o subtelniejszym wykończeniu reszty pomieszczenia. Nie mogły sobie jednak odmówić kontrastujących dodatków – odpowiednio dobrane poduszki, które ożywiają sofę, czarno – miedziane stoliki kawowe i genialnie zaprojektowane plakaty filmowe na ścianie. Dobór materiałów i kolorów w przypadku tego mieszkania stworzyło przestrzeń przytulną. Akcenty kolorystyczne takie jak czarne krzesła i stół, czy też lampa w odcieniu miedzi spowodowały, że to wnętrze żyje i będzie służyło wynajmującym przez wiele lat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ