Kurs projektowania wnętrz, prowadzony przez szkołę Creator, w warszawskim Home Concept. Fot. Home Concept

Kurs projektowania wnętrz, prowadzony przez szkołę Creator, w warszawskim Home Concept. Fot. Home Concept

  • Autor: mg
  • 01 cze 2017 10:23 (aktualizacja: 01 cze 2017 11:14)

Kurs projektowania wnętrz odbył się w Home Concept

Uczestnicy kursu projektowania wnętrz, prowadzonego przez szkołę Creator, 27 maja br. wzięli udział w szkoleniach zorganizowanych w warszawskim Home Concept. Wykłady dotyczące pracy projektantów i współpracy z wykonawcami oraz inwestorami poprowadzili przedstawiciele Studia Prostych Form oraz Barausse Polska.

Kursanci poszerzyli swoją wiedzę z zakresu projektowania mebli kuchennych i poznali innowacyjny materiał – "Eco maltę", która znajduje szerokie zastosowanie w aranżacji przestrzeni. Z kolei marka Barausse Polska zaproponowała rozwiązania dotyczące projektowania drzwi. Wydarzenie to odbyło się w ramach bezpłatnych zajęć fakultatywnych. Nad grupą czuwał architekt i wykładowca Miłosz Kowalski. 

Wizyta w Home Concept była dla uczestników kursu również możliwością zapoznania się z najnowszymi trendami w wyposażeniu oraz kreowaniu przestrzeni. Centrum jest bowiem nowym miejscem na wnętrzarskiej mapie Warszawy. To nie tylko blisko 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz, ale także miejsce spotkań, warsztatów, eventów, których celem jest promowanie wzornictwa i integracja społeczności z nim związanej. 

Creator jest Niepubliczną Szkoleniową Placówką Oświatową specjalizującą się w autorskich kursach i szkoleniach z zakresu projektowania, aranżacji i stylizacji wnętrz. Dodatkowo, w ramach kursu, uczestnicy biorą udział w zajęciach fakultatywnych z designu i praktycznych warsztatach z zakresu projektowania przedmiotów użytkowych. Wykładowcami są pracownicy wyższych uczelni oraz znani designerzy i architekci.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ