SDR Lublin 2017

SDR Lublin 2017

  • Autor: Redakcja
  • 25 maj 2017 09:47 (aktualizacja: 29 maj 2017 22:23)

Lubelska majówka ze Studiem Dobrych Rozwiązań - fotorelacja

Studio Dobrych Rozwiązań już po raz trzeci zawitało do Lublina. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem lokalnych projektantów i architektów. Pokazaliśmy, jak można twórczo i nowocześnie aranżować wnętrza oraz jak tworzyć projekty, które zdobywają międzynarodowe nagrody.

CZYTAJ TEŻ: SDR SZCZECIN 2017

Około 110 osób uczestniczyło w ósmym w tym roku spotkaniu z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Dzięki prezentacjom podczas naszego szkolenia projektanci wnętrz mają okazję wzbogacić swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty z dostawcami czy poznać nowe produkty.

23 maja w Lublinie naszym gościem specjalnym była Dominika J. Rostocka - architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop Architects. Założycielka Atelier Grzybowska 6/10, Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu oraz Fundacji Art&Mind. W trakcie swojego wykładu opowiadała o projekcie, który nagrodzono tytułem najlepszego apartamentu w European Property Awards. Projektantka pokazała w szczegółach, jak powstawało wnętrze New Art Deco Apartment.

Partnerem Strategicznym spotkania w Lublinie był salon IMPERO. O jego ofercie oraz atutach opowiedział właściciel - Wojciech Bocheński, który pokazał jak nowoczesny salon łazienek może być efektywnym narzędziem pracy projektanta. Pokazano też część oferty salonu – o swoich produktach opowiadali przedstawiciele marek Hansgrohe, Rako oraz Riho.

Partnerem Głównym spotkania była z kolei Ceramika Paradyż. Katarzyna Pardiak—Borowska oraz Magdalena Smuś w wykładzie „Struktura dzielona na 6” dzieliły się wrażeniami z międzynarodowych targów oraz zdradzały tajniki pracy nad nowymi kolekcjami. Prelegentki pokazywały też dlaczego ich zdaniem duże trendy przestają mieć znaczenie na rzecz mikrotrendów.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań – marek CAD Projekt K&A, Colorimo, Deante, Dekoria, Jadar Home, Modern Line, PaletteCAD, Pergo, Ruke, SFA oraz Archicad. Podczas przerw uczestnicy mieli okazję do konsultacji i rozmów z przedstawicielami firm oraz wymiany kontaktów, które w przyszłości zaowocują interesującymi projektami.

Zobaczcie fotorelację z naszego spotkania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ