.

.

  • Autor: bm
  • 06 lis 2018 14:38 (aktualizacja: 07 lis 2018 10:32)

Maciej Trybus gościem specjalnym SDR w Rzeszowie

21 listopada w Rzeszowie odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie dla dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Gościem  wydarzenia będzie arch. Maciej Trybus, współwłaściciel pracowni S.T. Architekci.

Maciej Trybus urodził się w Rzeszowie. Tytuł mgr inż. architekta uzyskał na Politechnice Krakowskiej (dyplom u prof. Dariusza Kozłowskiego). Od 2005 roku jest współwłaścicielem pracowni S.T. Architekci. Na Politechnice Rzeszowskiej wykładał  „Projektowanie w AutoCAD” w latach 1999-2008. Jest członkiem Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej przy Prezydencie Miasta Rzeszowa. Należy do członków SARP, jest Przewodniczącym Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego przy Podkarpackiej Izbie Architektów RP. Został odznaczony Złotą Honorową Odznaką Izby Architektów za działalność rzecz samorządu zawodowego architektów. Maciej Trybus to również laureat wielu nagród za zrealizowane budynki w regionie.

S.T. Architekci Sp. z o.o. powstała w maju 2005 roku. Założycielami spółki są arch. Robert Szular i arch. Maciej Trybus. Firma realizuje różnorodne projekty począwszy od projektów domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej, urzędy, szpitale, budynki handlowe i handlowo-usługowe, mieszkalne wielorodzinne, przemysłowe i magazynowe. Do dnia dzisiejszego roku firma zrealizowała wiele zamówień. Większość zaprojektowanych przez pracownię obiektów została zrealizowana.

S.T. Architekci Sp. z o.o. oferuje pełny zakres usług projektowych poprzez tworzenie dokumentacji architektonicznych, urbanistycznych, projektów pełnobranżowych opracowań z obsługą inwestora, począwszy od przygotowania materiałów do projektowania, poprzez projekt, wdrożenia projektu do realizacji po sprawowanie nadzoru autorskiego. 

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

21 listopada 2018 r. godz. 9.00

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Hotel Metropolitan, ul. Juliusza Słowackiego 16, 35-060 Rzeszów

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ