Kolekcja Sona. Projekt Maja Ganszyniec. Fot. Noti

Kolekcja Sona. Projekt Maja Ganszyniec. Fot. Noti

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 kwi 2019 09:30 (aktualizacja: 09 kwi 2019 15:49)

Maja Ganszyniec zaprojektowała nową kolekcję mebli

Jedna z najbardziej znanych polskich projektantek mebli i przedmiotów użytkowych - Maja Ganszyniec - zaprojektowała nową kolekcję mebli modułowych, przeznaczonych do różnego rodzaju wnętrz użyteczności publicznej.

Nowa kolekcja autorstwa projektantki nosi nazwę "Sona" i znalazła się w ofercie marki Noti. "Sona" to lekki wizualnie system mebli modułowych określający przestrzeń, w której chętnie odpoczywamy, czekamy, spotykamy się lub rozmawiamy.

Kolekcja składa się z elementów pozwalających na łączenie ich przez architekta w zależności od charakteru obiektu, rozmiarów i funkcji powierzchni. Projektant może skomponować dowolny układ: jednoosobowe siedzisko do pracy mobilnej, strefę spotkań i rozmów, wyspę do odpoczynku w dużych i tłocznych przestrzeniach czy ciągi siedzisk w wąskich korytarzach. Oferta skierowana jest do miejsc publicznych, otwartych przestrzeni biurowych, centrów handlowych, placówek opieki medycznej, poczekalni i foyer hotelowych.

Charakterystyczną cechy Sony są blendy mocowane do oparć. Niska - dla zachowania otwartej formuły sofy lub fotela, a wysoka - dla dodatkowego komfortu przy odpoczynku lub dla zachowania prywatności. Osłona ta, także narożna, została zaprojektowana do tworzenia zacisznych wysp w dużych biurach o charakterze open-space.

CZYTAJ WIĘCEJ NA: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ