Wizualizacja przedstawiająca wspólne stoisko Ceramiki Tubądzin i marki ernestrust.

Wizualizacja przedstawiająca wspólne stoisko Ceramiki Tubądzin i marki ernestrust.

  • Autor: mg
  • 17 wrz 2019 14:21 (aktualizacja: 18 wrz 2019 11:37)

Marka ernestrust wraz z Ceramiką Tubądzin pojawi się na "Cersaie"

Ceramika Tubądzin i marka meblowa ernestrust zaprezentują się na wspólnym stoisku podczas targów "Cersaie", które odbędą się w Bolonii w dniach 23-27 września br.

Ceramika Tubądzin wspólnie z marką ernestrust zagospodaruje 200 m2 stoiska, na których stworzy „Tubądzin Ceramic Kitchen by ernestrust” – przestrzeń, w której zwiedzający obejrzeć będą mogli kuchnię oraz propozycję baru i garderoby w sypialni – wszystkie meble zostaną obłożone wielkoformatowymi płytami ceramicznymi Tubądzin.

Ernestrust to firma, która nie boi się wyzwań. Wręcz przeciwnie! Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Tubądzin, ponieważ była to dla nas kolejna możliwość zaprezentowania autorskich rozwiązań, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji w dbałości o każdy szczegół. Kuchnia Q7 zaprojektowana na targi "Cersaie" w Bolonii z frontami ceramicznymi Grupy Tubądzin to nasze innowacyjne rozwiązanie, które na pewno przykuje uwagę niejednego odwiedzającego – mówi Patryk Rust, współwłaściciel firmy.

Wszystkie elementy meblowe w kuchni z kolekcji Q7 zostały pokryte wielkoformatowymi płytami gresowymi. Na frontach wysokiej zabudowy znalazły się płytki ceramiczne z kolekcji "Black Pulpis" autorstwa Macieja Zienia. Z kolei wyspa kuchenna została wyłożona różową płytką "Polvere" z kolekcji "Cielo e Terra". Klimat całości dopełnią akcenty różowego złota w postaci uchwytów wyspy oraz ażurowego regału, którego plecy wypełnia miedziane lustro. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ