Marka TON przypomina o Aksamitnej Rewolucji w nagrodzonej instalacji. Fot. serwis prasowy TON

Marka TON przypomina o Aksamitnej Rewolucji w nagrodzonej instalacji. Fot. serwis prasowy TON

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 11 lis 2019 20:04

Marka TON przypomina o Aksamitnej Rewolucji w nagrodzonej instalacji

TON na tegoroczny Designblok 2019 w Pradze przygotował wystawę na cześć Aksamitnej Rewolucji i 30 lat wolnej twórczości - Velvet Revolution.

Minimalistyczna ekspozycja, przypominająca sceny z filmów Davida Lyncha, wciągała zwiedzających, a aksamitna przestrzeń została nagrodzona najlepszą instalacją festiwalu. Czerwony aksamit, symbolicznie służący jako materiał rewolucji, przysłowiowo rządził na tegorocznej wystawie TON podczas Designblok w Pradze. Był również ozdobą tegorocznej nowości - fotela Ginger, a ściany zachęcały gości do pisania wiadomości, rysowania, robienia zdjęć. Przestrzeń zmieniała się organicznie w czasie trwania wystawy, w zależności od tego, kto ją odwiedzał i z jaką intencją. 

Misją firmy TON jest łączenie unikalnej technologii wykorzystującej pracę ręczną, z pomysłami czeskich i zagranicznych projektantów. Produkty marki zdobyły do tej pory szereg nagród: wśród nich Good Design, Red Dot Design Award, Interior Innovation Award, German Design Award, Czech Grand Design.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ