Kolekcja Mbrace. Fot. Dedon/Studio Forma 96

Kolekcja Mbrace. Fot. Dedon/Studio Forma 96

  • Autor: bm
  • 10 kwi 2018 10:01 (aktualizacja: 11 kwi 2018 14:23)

Meble dla koneserów designu – zobacz inspiracje!

Jak urządzić i umeblować wnętrze, które będzie po pierwsze – wyrażało osobowość użytkownika, po drugie – podkreślało jego znajomość najnowszych trendów, po trzecie – ułatwiało i uprzyjemniało codzienne życie mieszkańców? Warto zacząć od designerskich mebli i elementów wyposażenia.

Aktualnie na polskim rynku klienci mają łatwy dostęp do mebli i innych produktów wnętrzarskich sygnowanych przez najlepszych projektantów i światowe marki. Warto zwrócić uwagę na showroomy i sklepy, które oferują meble zagranicznych producentów (np. Studio Forma 96) . Niektóre z nich to prawdziwe ikony współczesnego designu.

Przykładem funkcjonalnych i eleganckich kuchennych rozwiązania może być niemiecka marka SieMatic, która od niemal wieku wyznacza światowe standardy w zakresie jakości wnętrza i rozwija systemy szafek kuchennych, które są bardziej spersonalizowane i funkcjonalne, niż kiedykolwiek wcześniej. Jej znakiem rozpoznawczym są precyzyjnie przemyślane systemy zagospodarowania wnętrz szafek i szuflady zaprojektowane z dbałością o każdy detal oraz wiele udogodnień na przykład w postaci organizerów.

Odważne wyznaczanie trendów w aranżacji łazienek to z kolei domena marki Antonio Lupi. Projektanci mają świadomość, że w tego typu wnętrzach ważna jest zarówno funkcjonalność jak i wystrój. Przestrzenne, designerskie, bogato wyposażone salony kąpielowe - takie projekty rekomenduje marka.

Podstawą funkcjonalnego wnętrza jest też dobrze zaprojektowana garderoba. Rozwiązania, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oferują marki Poliform i Rimadesio.

O odpowiedni wygląd i funkcjonalność otoczenia zadba marka Dedon. Wśród wielu kolekcji outdoorowych oferowanych nadzwyczajną popularnością cieszą się meble „Mbrace”, wykonane z drewna tekowego. Za szyk i elegancję doceniana jest również kolekcja „Tibbo” oraz oświetlenie „Loon”, które otrzymało nagrodę Iconic Awards 2018 w dziedzinie „Innovative Interior”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ