Fot. Balma

Fot. Balma

  • Autor: bm
  • 21 gru 2016 08:35 (aktualizacja: 23 gru 2016 09:37)

Meble do gabinetu szefa - propozycje producentów

Proste formy, funkcjonalne rozwiązania, dodatki podkreślające prestiż tego jedynego w swoim rodzaju pomieszczenia - gabinet prezesa wymaga szczególnego traktowania, o czym wiedzą producenci mebli biurowych. W cenie są meble z dobrej jakości materiałów, o ponadczasowym wzornictwie.

Niezależnie od tego czy gabinet znajduje się w małej firmie, dużej korporacji czy też w domowym zaciszu, jego urządzeniu poświęca się szczególną uwagę. Najważniejszym elementem jest biurko, a przy nim wygodny fotel – to centrum dowodzenia i zarządzania. Oczywiście to nie wystarczy, aby pomieszczenie, w którym są one ustawione nosiło miano gabinetu. Stworzą go dodatkowe elementy, takie jak dobre oświetlenie – zarówno ogólne, jak i miejscowe w postaci lampki na biurku. Tworzą to miejsce także stół, krzesła, szafy, komody i szafki, obrazy na ścianach oraz dywan lub wykładzina. Wygodne fotele, sofy i kanapy też dadzą temu wnętrzu elegancji, a przy tym stworzą strefę przeznaczoną dla specjalnych gości. Gabinet biznesmena, ze względu na funkcję, niezależnie od tego, czy będzie mieścił się w domowym zaciszu, czy w biurowcu, przede wszystkim ma być urządzony ze smakiem i wyglądać reprezentacyjnie. Wygoda i elegancja w tym wypadku są kluczowymi czynnikami. Tu warto pokusić się o konsekwencję w stylu aranżacji, aby osiągnąć zamierzony efekt. Mamy z czego wybierać, bo dobre firmy meblarskie mają oferty ekskluzywnych mebli do gabinetów, a wśród nich specjalne propozycje światowej klasy designerów.

Nowoczesne meble gabinetowe wykonane są ze szlachetnych gatunków drewna – np. mahoniu, zebrano, hebanu, wenge lub doskonałej jakości naturalnych oklein drewnianych, często łączonych z metalem, kamieniem czy szkłem. Dominują proste formy z dyskretnymi zdobieniami w myśl zasady „im mniej, tym lepiej”, bo to właśnie one kształtują wygląd całego pomieszczenia. Najlepszy design idzie tu w parze z ergonomią.

Zobacz jakie propozycje umeblowania gabinetu szefa oferuje Everspace!

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Agnieszka, 2017-01-02 09:50:49
    w zeszłym roku wyposażyłam swoje biuro meblami wybranymi dzięki pomocy EVERSPACE i jestem zachwycona - świetne propozycje! może w przyszłości skorzystam :)