Stół Essay firmy Fritz Hansen. Projekt: Cecilie Manz. Fot. Fritz Hansen

Stół Essay firmy Fritz Hansen. Projekt: Cecilie Manz. Fot. Fritz Hansen

  • Autor: bm
  • 29 kwi 2019 15:33

Meble do jadalni - zobacz designerskie produkty topowych marek!

Proste formy, szklane blaty, stalowe nogi, elementy z drewna lub plastiku - to tylko niektóre cechy charakterystyczne dla nowoczesnych mebli. Prezentujemy produkty i inspiracje znanych światowych marek.

Wielu klientów, poszukujących mebli do jadalni, lubi meble w nowoczesnym stylu. Nie tylko dlatego, że są zgodne z najnowszymi trendami, ale też pozwalają stworzyć wnętrza pełne lekkości, prostoty i chłodnego uroku. 

Proste formy, szklane blaty, stalowe nogi, elementy z drewna lub plastiku - to tylko niektóre cechy charakterystyczne dla nowoczesnych mebli. Tak naprawdę bowiem każda kolekcja jest inna, jedyna w swoim rodzaju. Tym razem prezentujemy meble, które doskonale sprawdzą się w jadalni, ale spełnią również rolę miejsca do pracy, odrabiania lekcji czy do spotkań z przyjaciółmi.

Jeśli decydujemy się na jadalnię w stylu nowoczesnym, dopasujmy do niej stół o prostych, geometrycznych kształtach, bez ozdób, frezowań czy stylizowanych elementów, wykonany ze szkła, metalu, tworzywa lub naturalnego drewna bądź też łączący w sobie kilka różnych materiałów. Może on też mieć nieco ekstrawagancką formę, wykraczającą poza tradycyjne kształty mebli. Warto też zastanowić się nad odpowiednim doborem krzeseł, które mogą - ale nie muszą - być częścią całego kompletu mebli do jadalni. Równie dobrze wyglądają takie, które kontrastują ze stołem, różnią się od niego materiałem wykonania, kolorem, a nawet formą. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ