Grupa Nowy Styl/Everspace

Grupa Nowy Styl/Everspace

  • Autor: bm
  • 25 sie 2017 11:02 (aktualizacja: 28 sie 2017 10:29)

Meble do sal konferencyjnych - ważne w miejscu pracy

Sala konferencyjna to miejsce spotkań pracowników firmy, ale także rozmów z klientami i ważnymi gośćmi. Musi być nie tylko przestronna i dobrze oświetlona, ale też odpowiednio umeblowana. Kluczowe są tu stoły i meble do siedzenia - powinny zapewnić komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych spotkań.

Tu odbywają się narady i szkolenia. To miejsce ważnych spotkań z partnerami biznesowymi. Podejmowane są tu kluczowe decyzje m.in. planowanie budżetu. Firma Everspace podpowiada, jak zaaranżować salę konferencyjną i na co warto zwrócić uwagę, wyposażając jedno z najważniejszych pomieszczeń w firmie.

Podobnie jak biurowe, meble konferencyjne z biegiem czasu przechodzą transformację. Zmieniają się wraz ze świadomością użytkowników i ich zapotrzebowaniem. Liczy się nie tylko wygoda, ale też design, dający możliwość skupienia przez dłuższy czas uwagi na jednym – istotnym z punktu widzenia firmy – zagadnieniu. Najlepiej, aby nic nie rozpraszało zebranych. Ważne są więc kolory i materiały, z jakich zostały wykonane meble, ale też barwy ścian czy wykładzin. Warto zadbać o to, by pomieszczenie było jasne i nie łączyło zbyt wielu elementów dekoracyjnych, które mogłyby rozpraszać uwagę. Odprężającym akcentem mogą być kwiaty doniczkowe – zieleń działa relaksująco także na nasz wzrok.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ