Fot. Vox

Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 28 lut 2019 13:00 (aktualizacja: 28 lut 2019 13:17)

Meble i rozwiązania do domowego miejsca pracy i realizowania pasji

Dom to dla jego mieszkańców coraz częściej również miejsce pracy i realizowania pasji. Dlatego tak ważne jest, by był wyposażony w odpowiednie meble i sprzęty, w których otoczeniu przyjemniej się pracuje i odpoczywa.

W wyniku obserwacji trendów społecznych marka Vox poświęca więc uwagę współczesnej pasji tworzenia i w ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” inicjuje rozmowę o kolejnym inspiracyjnym stylu życia nazwanym PRACOWNIĄ.

Vox proponuje rozwiązania do artystycznych wnętrz, które będą wspierać nasz kreatywny styl życia. Mając na uwadze, że twórczość zrodzona z pasji nie znosi nudy, projektanci i styliści marki pokazują meble, oświetlenie i dodatki z różnych kolekcji, które pomogą wykreować miejsce dostosowane do potrzeb użytkownika. Polecane szuflady, pojemniki, skrzynki i schowki pozwolą dowolnie zorganizować i przearanżować przestrzeń. Takim meblem, idealnym do przechowywania narzędzi, taśm i tysięcy śrubek, jest biurko Smart - niezastąpione w domowym warsztacie. Z podwójnym regulowanym blatem, kontenerkami i nadbudowanym regałem będzie superbohaterem każdej kreatywnej przestrzeni. Wysokość półek można dowolnie wyznaczać, a blat podwyższać lub opuszczać wedle potrzeb.

W pracowni tkackiej wyzwaniem będzie znalezienie miejsca na motki wełen, krosna, nożyczki, szydła i próbniki. Szczególnie kiedy pokój będący za dnia pracownią, wieczorem zamienia się w sypialnię. Regał Balance nie zajmuje dużo miejsca, a mimo to zmieści wszystkie niezbędne przybory tkackie. Można złożyć go samodzielnie bez użycia narzędzi i śrub. Wystarczy wybrać podest, za pomocą specjalnych plastrów przymocować skrzynki i przykryć całość półką. W ten sposób stworzymy całkiem sporą przestrzeń do przechowywania. Jeśli dzielisz przestrzeń pracowni z drugą osobą niezastąpionym rozwiązaniem będzie biurko Worknest projektu Wiktorii Lenart. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ