W lobby krakowskiego Diamante Plaza znalazły się meble zaprojektowane przez Karima Rashida. Fot. Materiały prasowe

W lobby krakowskiego Diamante Plaza znalazły się meble zaprojektowane przez Karima Rashida. Fot. Materiały prasowe

  • Autor: mg
  • 07 gru 2017 10:27 (aktualizacja: 12 gru 2017 11:30)

Meble Karima Rashida w krakowskim biurowcu

Meble zaprojektowane przez Karima Rashida, dostarczone przez firmę BoConcept, zostały wykorzystane do urządzenia przestrzeni lobby krakowskiego Diamante Plaza. W aranżacji użyto modele z kolekcji "Ottawa", których charakterystycznymi cechami są organiczna forma i modułowość.

Meble z serii "Ottawa", dostarczone przez firmę BoConcept, wpasowały się w projekt recepcji Diamante Plaza. Poza wygodnym miejscem do siedzenia, posiadają też wbudowany system USB, pozwalający naładować telefon czy tablet ich użytkownikom.

Właściciel budynku pokazuje troskę o wygodę swoich najemców i ich gości poprzez wyposażenie recepcji w meble o nietuzinkowym designie. Przy okazji nowy wystrój pozytywnie wpływa na odbiór budynku przez nowych, potencjalnych najemców, co potwierdza zaawansowany etap rozmów z firmami z branży BPO i SSC czy też z instytucjami publicznymi rozważającymi przeprowadzkę do Diamante Plaza - mówi Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora dział wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Biurowiec Diamante Plaza został oddany do użytkowania we wrześniu 2009 roku i był pionierem na terenie Zabłocia, postindustrialnej części Krakowa, która dzięki rewitalizacji przeżywa dynamiczny rozwój.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ