Modułowe meble łazienkowe MULTI OPEN i MULTI GLASS marki Ø NAS

Modułowe meble łazienkowe MULTI OPEN i MULTI GLASS marki Ø NAS

  • Autor: bm
  • 24 wrz 2019 13:41 (aktualizacja: 26 wrz 2019 11:14)

Meble łazienkowe – wkrótce debiut nowej marki

Ø NAS – to marka funkcjonalnych mebli łazienkowych, stworzona przez firmę Deftrans – znanego polskiego producenta. Nowoczesne, o prostych formach, doskonale dopasują się do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości.

Meble łazienkowe marki Ø NAS to funkcjonalne propozycje dla małej, średniej i całkiem dużej łazienki. Wśród najnowszych kolekcji marek Ø NAS i Defra są m.in. łazienkowe meble modułowe – "Stilla", "Torino" i "Multi Open|Multi Glass". Są one przystosowane do łazienki o rozmiarze S, M i L, tak, by w każdej przestrzeni zapewniały maksymalny komfort użytkowania i przechowywania. Specjalnie przygotowane aranżacje będzie można obejrzeć podczas targów Warsaw Home w Nadarzynie, w dniach 3-6 października 2019. 

Nie zabraknie małych, zgrabnych, a jednocześnie pojemnych szafek podumywalkowych w komplecie z dopasowanymi umywalkami do najmniejszych łazienek. Zgodnie z najnowszymi trendami, firma proponuje kolekcje wykończone błyszczącymi lakierami. Na targach pojawią się również meble łazienkowe marki Defra, m. in. kolekcja "Senso" i "Guadix" w atrakcyjnych i nieco zaskakujących kolorach. Urok mebli podkreśli ich odpowiednia aranżacja, utrzymana w ciepłych, zgodnych z aktualnymi eko-trendami wnętrzarskimi barwach. Pokaże ona kompleksowość brył, ich najbardziej funkcjonalne układy i ciekawe aranżacje, stanowiące inspirację do stworzenia pięknych łazienek. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ