Fot. Malow

Fot. Malow

  • Autor: bm
  • 18 sie 2017 11:27 (aktualizacja: 18 sie 2017 11:52)

Meble metalowe - dobre rozwiązanie do biura

Umeblowanie małego biura czy też dużej firmy wcale nie musi być oparte na płytach drewnopochodnych lub drewnie. Meble wykonane z metalu dają wiele możliwości zarówno funkcjonalnych, jak i aranżacyjnych. Doskonale pasują do modnego - również w miejscach pracy - stylu industrialnego.

Styl industrialny zyskał uznanie wraz ze wzrostem popularności loftów – opuszczone fabryki, domy towarowe i magazyny zyskiwały funkcje mieszkań. Styl ten nie ogranicza się jedynie do dużych powierzchni mieszkalnych. Doskonale sprawdza się również w małych biurach, gdzie dzięki swemu minimalizmowi i dyskretnej elegancji optycznie powiększa powierzchnie. Do takiego stylu bardzo dobrze pasują meble wykonane z metalu. Wbrew pozorom mogą wyglądać bardzo efektownie i wcale nie tak surowo, jak wskazywałby na to użyty materiał. 

Z metalu może być wykonany niemal każdy element wyposażenia biura - szafki i szafy na dokumenty, biurka z szufladami, mobilne kontenery, stoły konferencyjne. Doskonale w takich miejscach sprawdzają się szafy przesuwne, których fronty również mogą być metalowe. Materiał ten gwarantuje łatwość zachowania w czystości i trwałość. Nie jest pozbawiony również walorów dekoracyjnych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ