Fot. Salone del Mobile, Milano

Fot. Salone del Mobile, Milano

  • Autor: bm
  • 24 maj 2019 09:06 (aktualizacja: 28 maj 2019 11:27)

Meble o nietypowych formach - zobacz, co pokazali wystawcy w Mediolanie!

Targi meblowe w Mediolanie to nie tylko okazja do rozmów biznesowych i prezentowania najnowszych produktów. To również wydarzenie, podczas którego rodzą się nowe trendy i lansowane są oryginalne i nowatorskie pomysły projektantów.

Mediolan to bez wątpienia miejsce, gdzie rodzą się nowe trendy we wzornictwie przemysłowym, w tym również w meblarstwie. To tutaj najlepiej widziane są nawet najbardziej odważne, czasem wręcz dziwaczne pomysły na formy mebli, ich funkcje i zastosowane materiały. Tutaj nie dziwią nietypowe kształty krzeseł i foteli, stoły z kamiennymi blatami  i kryształami Swarovskiego, trójkątne komody, ekstremalnie "włochate" sofy, kosmiczne z wyglądu meble biurowe. Wszystko to bowiem służy rozwojowi wzornictwa i pokazuje, że na pozór zwykły mebel może stać się niemal dziełem sztuki. 

Stożkowate fotele z otworem w siedzisku, ogrodowe sofy z plecionki, szklany stół na nogach o kolistym kształcie, niezwykła komoda o nieregularnej formie, sofa pokryta... frędzlami, fotele biurowe o oparciach przypominających wielkie, miękkie poduchy - w załączonej fotogalerii prezentujemy projekty, które zwracały uwagę oryginalnym wizerunkiem...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ