Meble ogrodowe dostępne w Galerii Heban

Meble ogrodowe dostępne w Galerii Heban

  • Autor: bm
  • 01 cze 2017 14:50 (aktualizacja: 02 cze 2017 08:12)

Meble ogrodowe z włókien syntetycznych - w galerii Heban

W Galerii Heban dostępne są meble ogrodowe ekskluzywnych marek zagranicznych, takich jak Visionnaire, Samuele Mazza czy Vandom. Producenci ci stawiają przede wszystkim na odporność mebli na warunki atmosferyczne, łatwość utrzymania w czystości. Pozwala na to coraz większa popularność specjalnych włókien syntetycznych.

Czytaj też: Meble na wino

Nowoczesne meble ogrodowe plecione z włókien syntetycznych zyskały już naszą akceptację, a nowoczesne tkaniny pokrywające siedziska i oparcia to już standard w meblarstwie. Meble
z włókien syntetycznych są bardzo trwałe, nie szkodzą im zmiany temperatury ani deszcz i nie
płowieją na słońcu. Nie trzeba ich też konserwować na zimę i łatwo je utrzymać w czystości
wystarczy polać wodą z węża ogrodowego. Niektóre zestawy to meble modułowe, więc pozwalają na
kombinacje różnych elementów. Materiał, z którego wykonuje się plecionki, to polipropylen, polietylen lub poliuretan o dużej gęstości. Włókna technoratanu produkowane są w różnych kolorach, ale najczęściej są to brązy, szarości i biel. 

Szkielet mebli jest pokryty tkaniną, podobnie jak poduchy, którymi wyściełane są meble plecione. Zwykle jest to impregnowana tkanina poliestrowa pokryta teflonem lub warstwą PVC lub inne kombinacje sztucznych włókien, jak np. akrylu i PVC, które wyglądem nie ustępują innym, bardziej tradycyjnym materiałom.

Bogatą ofertę mebli ogrodowych marek np. Visionnaire, Samuele Mazza, Vandom możemy obejrzeć w
Galerii Heban.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ