Realizacja - Pracowni Louba

Realizacja - Pracowni Louba

  • Autor: bm
  • 29 maj 2017 08:47 (aktualizacja: 29 maj 2017 22:25)

Meble z jasnego drewna i biel - zobacz ciekawą realizację!

Centralnym punktem apartamentu autorstwa Magdaleny Koszczuk z pracowni Louba jest modułowa sofa, która jest miejscem spotkań całej rodziny. Uzupełnieniem tego jasnego, pełnego światła wnętrza są meble w odcieniach jasnego drewna, a także dużo białych elementów, które tworzą przytulny klimat z nutą minimalizmu.

Bielski apartament jest oszczędny w środkach wyrazu, królują w nim minimalizm połączony z przytulnością. Wszystkie strefy apartamentu mają spójny charakter, ale każda z nich zaznacza w dyskretny sposób swój odrębny klimat. W mieszkaniu dominuje doskonale odbijająca światło biel w towarzystwie delikatnych szarości, pastelowego różu i grafitu.

Projektantka zdecydowała się na spokojne, ale nowoczesne formy mebli. Centralnym punktem salonu jest modułowa sofa. Miejscem spotkań jest również przynależąca do salonu jadalnia. Wygodne, tapicerowane krzesła ustawione przy dużym stole zachęcają do wspólnego spożywania posiłków. Całość uzupełnia utrzymana w chłodnej bieli kuchnia.

W stworzeniu wymarzonego domu dla czteroosobowej rodziny architektce partnerowała sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ