Kolekcja Legia firmy Meblik. Fot. Meblik

Kolekcja Legia firmy Meblik. Fot. Meblik

  • Autor: mg
  • 26 lip 2017 12:16 (aktualizacja: 27 lip 2017 06:59)

Meblik zaprojektował meble dla miłośników... piłki nożnej

Firma Meblik, czołowy producent mebli dziecięcych i młodzieżowych, przygotowała specjalną kolekcję dedykowaną małym miłośnikom piłki nożnej. Poszczególne bryły inspirowane są barwami klubowymi i godłem Legii Warszawa, Mistrza Polski w piłce nożnej. Szczególną uwagę zwraca różnorodność oferowanych modeli.

Poznaj finalistów konkursu "Dobry Wzór 2017"!

Firma Meblik nieprzypadkowo wybrała wakacje jako moment wprowadzenia na rynek kolekcji "Legia". W tym czasie bowiem rozpoczyna się kolejny sezon piłkarski, a zainteresowanie rozgrywkami błyskawicznie rośnie. Z promocyjnego punktu widzenia jest to najlepszy moment na promocję nowej kolekcji.

Fronty mebli zostały wykonane z płyt MDF (malowanych ekologicznymi farbami wodnymi) i są zdobione grawerem 3D, co jest znakiem rozpoznawczym tego producenta. Poza tym w meblach zastosowano zawiasy firmy Blum z funkcją mechanicznego wspomagania. Nastolatkowie na pewno docenią również możliwość dopasowania kolekcji do ich indywidualnych potrzeb.

W kolekcji "Legia" uwagę zwraca wielość dostępnych brył. Wśród nich znaleźć można między innymi: kilka rodzajów szaf, w tym przesuwne i narożne, regały o różnej konstrukcji, szafki RTV, biurka, komody, kontenerki, łóżka i półki.

Póki co kolekcja na licencji warszawskiego klubu sprzedawana jest w 3 punktach: w Domotece, Galerii Jupiter i Parku Handlowym Janki.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ