Meble, stojak i na wino i zegar z kolekcji Corino. Fot. Mebin

Meble, stojak i na wino i zegar z kolekcji Corino. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 28 marz 2018 11:19 (aktualizacja: 29 marz 2018 10:44)

Meblowe dodatki współtworzą klimat wnętrza

Producenci mebli coraz częściej dodają do swojej oferty także niewielkie elementy dekoracyjne, które pozwalają stworzyć we wnętrzu określony klimat.

Stojaki na wino, zegary ścienne, podpórki pod książki, elementy oświetleniowe czy dekoracyjne - znajdziemy je w ofercie producentów mebli, zazwyczaj stylistycznie dopasowane do konkretnych kolekcji meblowych. Takie propozycje ma dla swoich klientów między innymi firma Mebin. Stojąca szafka z zegarem ze stylowej kolekcji "Wiktoria" przywodzi na myśl wyposażenie dawnych dworków i mieszczańskich salonów. Wykonana z użyciem litego drewna i okleiny naturalnej najlepiej zaprezentuje się w obszernym pomieszczeniu, na przykład salonie, jadalni lub gabinecie, w towarzystwie innych brył z kolekcji. Oprócz zegara z wahadłem za drzwiami z modnym przeszkleniem Antisol szafka zawiera dwie praktyczne szuflady i szklaną półkę. Wyjątkowy zegar uzupełnia zaprojektowaną w duchu współczesnej klasyki kolekcję "Sempre". Na czarnym eleganckim tle, za szkłem w gustownej ramce, umieszczono aż trzy zegary pokazujące aktualną godzinę w różnych strefach czasowych.

W nowoczesnej kolekcji "Corino" znajdziemy natomiast kompletną stację pogody. Zegar został wzbogacony o termometr, barometr i higrometr. Ciekawym dodatkiem będzie też na przykład stojak na dziewięć butelek wina z flokowaną półką na cztery kieliszki. Inne użytkowe dekoracje to m. in. pojedynczy stojak na wino, biurkowy stojak na książkę, czy wieszak z lustrem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ