Ława tapicerowana belami high firmy Brühl. Projekt: Kati Meyer-Brühl. Fot. Brühl

Ława tapicerowana belami high firmy Brühl. Projekt: Kati Meyer-Brühl. Fot. Brühl

  • Autor: mg
  • 14 sty 2019 10:33 (aktualizacja: 15 sty 2019 11:41)

Nagrody wzornicze dla projektów Kati Meyer-Brühl

Projekty mebli autorstwa Kati Meyer-Brühl, głównej projektantki marki Brühl, zostały uhonorowane prestiżowymi w świecie designu nagrodami.

Dwa wyróżnienia Kati Meyer-Brühl otrzymała w konkursie Iconic Awards: Innovative Interior. W kategorii "Selection" został wyróżniony fotel z wysokim oparciem "libellule princess". Uwagę jurorów konkursu zwróciły organiczna forma mebla oraz dekoracyjne przeszycia znajdujące się u podstawy siedziska. Fotel składa się z cylindrycznej podstawy siedziska, niskiego oparcia osadzonego na siedzisku w formie półokręgu oraz drugiego, wysokiego oparcia w formie skrzydeł. Całości dopełniają poduszki lędźwi i zagłówka.

Z kolei w kolekcji "belami high" – wyróżnionej w kategorii „Winner“ – Kati Meyer-Brühl zestawia wysokie oparcie ław i fotela z przejrzystością brył. Możliwość zastosowania i tworzenia różnych zestawów pozwala stosować kolekcję zarówno we wnętrzach publicznych, jak i prywatnych.

Ława tapicerowana "belami high" została również wybrana w konkursie nowości „Choices presented by Stylepark” i jest aktualnie prezentowana na wystawie "Stylepark" w ramach imm cologne 2019. 

 

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ