Efektowne siedziska firmy Vitra. Fot. Koelnmesse

Efektowne siedziska firmy Vitra. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 21 lis 2016 13:37 (aktualizacja: 22 lis 2016 11:23)

Najciekawsze krzesła i fotele na targach "Orgatec 2016"

Podczas targów "Orgatec" w Kolonii na stoiskach wystawców można było zobaczyć szeroką ofertę foteli i krzeseł przeznaczonych do wyposażenia wnętrz biurowych i kontraktowych. Wśród propozycji znalazły się zarówno produkty doskonale znane na rynku, jak i nowości. Prezentujemy najciekawsze z nich.

Kolońskie targi "Orgatec" stanowią doskonały przegląd najnowszych trendów w segmencie siedzisk biurowych i przeznaczonych do przestrzeni publicznych. Wiele firm specjalnie na tę okazję przygotowuje nowości produktowe.

Z perspektywy ostatniej edycji wydarzenia wyraźnie widać, że w projektach nowoczesnych siedzisk biurowych i kontraktowych coraz większą rolę odgrywa indywidualizacja. Muszą one być bowiem dopasowane do wymagań poszczególnych użytkowników, jak i charakteru konkretnego wnętrza. Coraz większą rolę odgrywają równocześnie najnowsze technologie, które mają wpływ na ergonomię i zwiększają komfort użytkowania.

Nacisk kładziony na aspekty praktyczne i funkcjonalność nie oznacza bynajmniej rezygnacji z designerskich form mebli w przestrzeni biurowej. Wręcz przeciwnie, wystawcy obecni w Kolonii przekonują, że nie ma miejsca na nudne biura. Ciekawy kolor czy kształt mebla tworzą impulsy do bardziej intensywnej pracy. Stąd na wielu stoiskach pojawiły się meble o kunsztownych, rozrzeźbionych formach, które bardziej przypominały nowoczesne dzieła sztuki niż przedmioty użytkowe.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ