Verona. Fot. Comforteo

Verona. Fot. Comforteo

  • Autor: bm
  • 19 lis 2017 22:21 (aktualizacja: 21 lis 2017 09:40)

Najnowsze trendy w sypialni - zobacz opinię eksperta i zdjęcia!

Czy minimalizm w sypialni odchodzi do lamusa, a jego miejsce zajmują styl glamour i dostojne łóżka kontynentalne? Na pewno będzie to jeden z wiodących trendów w nadchodzącym sezonie - zobacz, co na ten temat mówi Artur Wasążnik, ekspert marki Comforteo - producenta łóżek i materacy.

"W nadchodzącym roku do naszych sypialni powrócą miękkie, tapicerowane łóżka z wysokimi zagłówkami. Pojawią się także klasyczne piki wpisujące się w angielski styl lat sześćdziesiątych, drobiazgowe przeszycia, eleganckie i wysokojakościowe tkaniny tapicerskie." – zapowiada ekspert marki Comforteo, Artur Wasążnik. – "Łóżko znów będzie grać w sypialni główną rolę i utoruje drogę do aranżacji w stylu kolonialnym, glamour czy Art Deco. W 2018 roku możemy się spodziewać tego, że nasze posłania nie będą tylko funkcjonalnym wyposażeniem, ale także efektowną dekoracją, którą będziemy chcieli się pochwalić."

Coraz większą popularnością cieszą się łóżka kontynentalne, które w 2018 roku zagoszczą w wielu sypialniach. Konstrukcja od lat jest znana i lubiana w Stanach Zjednoczonych, Skandynawii czy w Zachodniej Europie. Imponujący wygląd z luksusowym komfortem to trend, który podbije serca wielu Polaków. – Zdecydowany wzrost popularności łóżek kontynentalnych związany jest z ich funkcjonalnością. Polacy bardzo pragmatycznie podchodzą do wyposażania sypialni – bardzo ważne jest dla nas to, by łóżko nie tylko było wygodne, ale również posiadało np. duży pojemnik na pościel. Ponadto, łóżka kontynentalne pozwalają poczuć się we własnym domu tak, jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Dzieje się to za sprawą trzech progresywnie działających warstw: najniżej umiejscowionego boksu ze sprężynami bonellowymi, środkowej części wypełnionej sprężynami kieszeniowymi oraz odpowiednio dobraną nakładką: twardą lub miękką. – przedstawia ekspert Comforteo i dodaje: - Łóżka kontynentalne prezentują się niezwykle dostojnie ze względu na swoją wysokość i jednocześnie zapewniają doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Dedykowane są osobom, które cenią oryginalne rozwiązania dla oka, ale również najwyższy komfort użytkowania.

A inne trendy? Obok wszechobecnej już w tym sezonie zieleni w różnych odcieniach, pojawią się delikatne pastele. Modne będą także struktury, widoczne nie tylko w tkaninach tapicerskich, ale także na podłogach i ścianach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ