Fot. BRW

Fot. BRW

  • 14 lut 2020 08:26 (aktualizacja: 14 lut 2020 08:31)

Neo mint - trend kolorystyczny na 2020 rok

Neo mint, tuż obok Classic Blue, to jeden z najpopularniejszych kolorów roku 2020.

Pastelowe kolory już od kilku sezonów królują w trendach wnętrzarskich. Po erze pudrowego różu przyszła kolej na neonową mięte - stonowany, ale wyrazisty odcień zieleni. W sposób jednoznaczny kojarzy się ze świeżością i tym, co naturalne, ale równie dobrze odnajdzie się w przestrzeni ultranowoczesnej, w której dominuje wizualny chłód. To odcień idealny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Można go więc bez obaw wykorzystywać, urządzając wszystkie domowe wnętrza.

Kolor neo mint można z powodzeniem wykorzystywać na ścianach, ale doskonale sprawdzi się także w postaci komfortowych mebli wypoczynkowych lub miękkich tekstyliów - poduch, kocy, dywanów. W każdej odsłonie będzie prezentować się świeżo i lekko, dzięki czemu jest to barwa, która doskonale odnajdzie się również w niewielkich wnętrzach.

Miętowe mogą być jednak nie tylko ściany, kanapy i dodatki, ale też... meble! Co powiesz na miętowe fronty kuchenne, czy stół i krzesła w takim pastelowym kolorze? To propozycja dla odważnych.

Kiedy neonowa mięta spotyka na swojej drodze pastelowy róż tworzy się duet niemalże doskonały. Na tyle spokojny, by nie przytłoczyć wnętrza, a jednocześnie tak wyrazisty, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Jeśli całość dopełnimy jeszcze odrobiną złota możemy mieć pewność, że wszystko będzie idealnie do siebie pasować.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ