Hotel marki Motel One w Warszawie. Fot. Mat. prasowe

Hotel marki Motel One w Warszawie. Fot. Mat. prasowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 lip 2019 09:40

Niesamowite meble w hotelu Motel One w Warszawie

Unikalna sofa w kształcie klawiatury fortepianu, stoliki z nutami nadrukowanymi na blatach, kultowe, turkusowe fotele w kształcie jajka - tak wygląda wyposażenie hotelu sieci Motel One, który powstał w Warszawie, w okolicach Muzeum Fryderyka Chopina.

Hotele marki Motel One znane są z oryginalnego wystroju wnętrz i umiejętności tworzenia atmosfery, która nie tylko sprzyja odpoczynkowi, ale również zachęca do poznania historii miasta. Wybór Fryderyka Chopina jako motywu przewodniego wystroju hotelu Motel One w Warszawie wydaje się naturalny, nie tylko ze względu na lokalizację, lecz również na historię kompozytora i jego ogromne znaczenie dla miasta i kultury.

Cała strefa One Lounge zaprasza gości do świata muzyki. Przechodząc z recepcji do części wspólnej, mija się meble wypoczynkowe marki Wittmann i Poltrona Frau oraz unikatowe stoliki, które firma Baxter zrobiła na zamówienie Motel One - meble mają na blatach nadrukowane nutniki kompozytora. W całej strefie One Lounge można znaleźć również sofy marki Baxter i Moroso, specjalnie wyprodukowane dla Motel One – wśród nich najbardziej wyróżnia się model, który przypomina klawisze fortepianu. Nie mogło zabraknąć także kultowych, turkusowych foteli w kształcie jajka, które są symbolem marki Motel One.

CZYTAJ WIĘCEJ NA: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ