Fot. Ikea

Fot. Ikea

  • 21 sty 2020 12:27

Nowa limitowana kolekcja od Ikea w sprzedaży już w lutym

Kolekcja Frekvens od Ikea, stworzonej we współpracy z teenage engineering to muzyczna seria będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2020 r.

Żeby dobrze się bawić w gronie znajomych, nie trzeba wcale wychodzić z domu. Kolekcja FREKVENS pozwala na stworzenie własnych systemów oświetlenia oraz dźwięku, który zapewni dobrą jakość muzyki w każdym pomieszczeniu. Przenośny system muzyczny został zaprojektowany tak, żeby głośniki można było ze sobą łączyć w sposób modułowy, a dzięki reflektorom i lampom LED można stworzyć klimat jak z najlepszego klubu! Teraz wystarczy tylko zaprosić znajomych i zacząć imprezę!
Punktem wyjścia dla kolekcji FREKVENS, było zrozumienie, jak ważna jest muzyka w życiu młodych ludzi. IKEA nawiązała współpracę z nastoletnim zespołem teenage engineering ze Sztokholmu – kreatywnym kolektywem składającym się z inżynierów i programistów komputerowych. Wspólna pasja oraz zainteresowanie pozwoliły stworzyć nowe rozwiązania dla ludzi kochających dobrą zabawę.
„Chcieliśmy stworzyć coś, co nawiązywałoby do stylistyki IKEA, a jednocześnie rzucić wyzwanie temu, jak dzisiaj ją postrzegamy. Eksplorowanie nowych terytoriów, przekraczanie granic i stawianie sobie wyzwań jest naprawdę ekscytujące. IKEA kojarzy się z meblami, klopsikami, a wkrótce również...
z imprezą” — mówi Jesper Kouthoofd, dyrektor ds. wzornictwa i założyciel teenage engineering.
W ofercie FREKVENS znajdują się trzy rodzaje głośników, wszystkie przenośne z technologią Bluetooth, a także oświetlenie punktowe i wielofunkcyjne, które można przymocować do statywu.
Wysokiej jakości dźwięk i klimatyczne oświetlenie to podstawa, ale nie jedyne składniki świetnej imprezy. Poza muzyką i paczką przyjaciół ważne są również dodatki – w końcu dobra zabawa tkwi w szczegółach. Dlatego kolekcja FREKVENS to również imprezowe akcesoria, takie jak modułowa zastawa stołowa, bardzo trendy wodoodporne, srebrzyste płaszcze, torby z syntetycznego materiału przypominającego papier, czy wykonane z tego samego tworzywa poszewki na poduszki, którym niestraszne są plamy po napojach.
Produkty FREKVENS zostały zaprojektowane z myślą o najnowszych trendach, estetycznych walorach, dobrym dźwięku oraz o tym, żeby być w ciągłym ruchu. Teraz, kiedy tylko najdzie Cię ochota na coś spontanicznego, możesz zorganizować świetną imprezę, gdziekolwiek jesteś.
Kolekcja będzie w sprzedaży już w lutym br. online oraz we wszystkich sklepach IKEA w Polsce. Głośniki będą dostępne do sierpnia 2020 lub do wyczerpania asortymentu, natomiast pozostałe artykuły z kolekcji można będzie kupić przez 9 tygodni od premiery lub do wyczerpania asortymentu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ