Fot. Noclaf

Fot. Noclaf

  • Autor: Noclaf
  • 19 kwi 2017 08:26 (aktualizacja: 19 kwi 2017 08:35)

Nowatorskie rozwiązania w meblach łazienkowych

Firma Noclaf znana z produkcji mebli wilgocioodpornych na zamówienie jest liderem jakości produktów i obsługi od ponad 30 lat. Używając nowatorskich technologii i oryginalnych rozwiązań, producent jest w stanie spełnić indywidualne oczekiwania Klientów przy zachowaniu maksymalnie wysokich standardów jakościowych.

Indywidualny Numer Produktu

Już na etapie projektowania każdy mebel otrzymuje Indywidualny Numer Produktu. Do tego numeru przypisywane są wszystkie dane mebla zebrane podczas procesu produkcyjnego. Dzięki temu nawet po wielu latach powołując się na Indywidualny Numer Produktu, Klienci mogą uzyskać informacje na temat dekoru mebla, zastosowanych akcesoriów czy funkcjonalności.

Meble wilgocioodporne

Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty i najnowsze technologie. Zastosowanie kleju poliuretanowego przy oklejaniu elementów konstrukcyjnych mebli pozwala na osiągnięcie wyjątkowej odporności na wilgoć podczas użytkowania. Wykorzystywane wkręty z powłoką antykorozyjną WIROX zapewniają trwałość nawet najmniejszych elementów produktów mebli Noclaf.

System cichego domykania szuflad i drzwi

W standardzie do wszystkich mebli montowane są zawiasy i prowadnice z wbudowanym systemem cichego domyku. Usprawnia on korzystanie z mebli poprzez spowolnienie i wyciszenie zamykanego elementu. Zastosowanie tego systemu zwiększa bezpieczeństwo i komfort korzystania z mebli.

Zawieszki z blokadą

Do wszystkich mebli wiszących Noclaf montowane są zawieszki z blokadą bezpieczeństwa przed przypadkowym zrzuceniem szafki.  Zwiększają one bezpieczeństwo i komfort montażu mebli na ścianę. Zawieszki posiadają także łatwą i płynną regulację umożliwiającą wyrównanie poziomu zawieszanego mebla.

CZYTAJ WIĘCEJ: