Domokracja - czyli wnętrze przyjazne dla rodziny. Fot. Vox

Domokracja - czyli wnętrze przyjazne dla rodziny. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 25 wrz 2018 08:46 (aktualizacja: 27 wrz 2018 18:45)

Nowe koncepcje meblowania wnętrz - według marki Vox

W ramach cyklu „Porozmawiajmy o wnętrzu” marka Vox zaprezentowała dwa style meblowania wnętrz: Domokracja i Mikrokosmos. To podpowiedź, jak wygodnie urządzić mieszkanie dla kilkuosobowej rodziny, a jak dla singla.

Niezależnie od tego, czy mieszkamy w przestronnym apartamencie, dużym domu, czy w kawalerce, dom stanowi naszą prywatną przestrzeń, w której wszyscy chcemy czuć się swobodnie. Vox w ramach cyklu „Porozmawiajmy o wnętrzu” zwraca uwagę, że dekoracyjny styl, w jakim urządzone jest mieszkanie, nie jest najważniejszy. Wraz z zaproszonymi ekspertami podpowiada też, jak zorganizować przestrzeń przystępną dla kilkuosobowej rodziny i jak zadbać o komfort
w mieszkaniu singla.

Domokracja – ten styl życia koncentruje się na rodzinnych wnętrzach i tworzeniu wspólnych przestrzeni dla dzieci oraz ich rodziców. Mieszkanie i jego funkcje powinny być dopasowane do rytmu życia domowników, który zmienia się wraz z upływającymi latami. Przełomowym wydarzeniem, które diametralnie zmienia zarówno styl życia, jak i wnętrza, jest pojawienie się w domu nowego członka rodziny. Vox pokazuje rozwiązania, które są dowodem na to, że połączenie świata dorosłych i dzieci w jednym pomieszczeniu jest możliwe.

Mikrokosmos to styl życia, który mówi o potrzebie spędzania czasu w domu w pojedynkę. Jest to przestrzeń, kąt, nawet niewielki pokój, który będzie azylem, urządzonym tak, by domownik czuł się w nim swobodnie, naprawdę u siebie. Vox podpowiada, jak stworzyć taki osobisty Mikrokosmos, uwzględniając w nim miejsce na realizację swoich pasji i marzeń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ