Wyremontowany hotel Novotel Kraków City West. Fot. Mat. prasowe

Wyremontowany hotel Novotel Kraków City West. Fot. Mat. prasowe

  • Autor: bm
  • 24 lip 2019 14:55 (aktualizacja: 26 lip 2019 07:11)

Nowe oblicze hotelu Novotel Kraków City West

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje hotelu Novotel Kraków City West prezentują nowoczesny, ale jednocześnie przytulny design. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych.

Wciągu ostatnich dwóch lat, wybudowany w 1975 roku, hotel Novotel Kraków City West diametralnie zmienił swoje oblicze zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Nowa odsłona obiektu oferuje atrakcje na miarę XXI wieku. Jej motywem przewodnim jest aktywność, a remont objął stworzenie 2 apartamentów w nowym koncepcie, 80 pokoi N-Room (Superior), odświeżenie 68 pokoi oraz renowację i odświeżenie przestrzeni wspólnej, basenu, strefy fitness oraz terenu dookoła obiektu.

Hotel zmienił się od zewnątrz, poprzez wnętrza, na terenie dookoła kończąc. Zewnętrzna jego część została odnowiona, a biała fasada zaprasza do odwiedzenia wyremontowanych wnętrz. 

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje hotelu Novotel Kraków City West prezentują nowoczesny, ale jednocześnie przytulny design, który zaprasza do spędzenia w nich czasu. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych. Pokoje typu N-Room są nowym konceptem, pomieszczenia są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, dużo światła i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa. Projekt opiera się na modułowym życiu - praca i odpoczynek w jednym miejscu.

 

  
 
 
 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ