Fot. Bejot

Fot. Bejot

  • Autor: bm
  • 30 gru 2016 09:05

Nowoczesne biuro – według projektantów Everspace

W miejscu pracy mogą stanąć meble prosto z fabryki albo wykonane na specjalne zamówienie przez stolarnię. Projektanci Everspace dopasują przestrzeń biurową lub obiekt użyteczności publicznej do potrzeb użytkowników i wyposażą w odpowiednie meble i dodatki.

Everspace ma w swojej ofercie bogaty asortyment mebli gabinetowych, recepcyjnych, kawiarnianych i konferencyjnych, ale też wypoczynkowych. Ofertę wzbogacają wykładziny obiektowe do biur, szkół, uczelni, szpitali czy obiektów sportowych oraz ścianki działowe. Chcąc sprostać potrzebom rynku, Everspace oferuje nie tylko meble fabryczne, ale również realizowane przez stolarnię na specjalne zamówienia, dzięki czemu jest w stanie stworzyć projekty indywidualne. Zajmuje się aranżacją i kompleksowym wyposażeniem przestrzeni biurowych i użyteczności publicznej.

Firma wspiera inwestorów także w przypadku niezbędnych uzgodnień międzybranżowych, nadzoru nad dostawami, jak również pracami ekip budowlanych i wykończeniowych. Pomaga tworzyć projekty instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji oraz wspierać działania przeciwpożarowe i z zakresu bhp – spełniające ścisłe normy wymagane przez instytucje je zatwierdzające. Pełne zaangażowanie w inwestycję oraz profesjonalne wsparcie otrzymują tu także architekci i projektanci wnętrz.

Everspace współpracuje ze znanymi i cenionymi markami, wśród których warto wymienić: Profim, Bejot, Sitag, Noti, Balma, Wuteh, Mebelux, Mdd, DVO, Burmatex czy Polflor.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • danna , 2017-01-30 13:05:51
    kupiłam rok temu meble z balmy od everspace - używa ich wiele osób, często niekoniecznie delikatnie, a meble są jak nowe!