Realizacja Elhurt Plus/Aqform

Realizacja Elhurt Plus/Aqform

  • Autor: bm
  • 31 maj 2019 09:03

Nowoczesne i funkcjonalne biuro – jak je urządzić?

Musi uwzględniać specyfikę firmy i styl pracy osób zatrudnionych. Dobrze jeśli jego kolorystyka i klimat będą sprzyjały kreatywności i pobudzały motywację do pracy. Jak zaaranżować idealne biuro? To niełatwe zadanie.

Zaprojektowanie biura to proces pod wieloma względami skomplikowany. Firma z branży elektrycznej Elhurt Plus stanęła przed tym wyzwaniem i samodzielnie stworzyła nowoczesną przestrzeń, która łączy funkcjonalność z designem. Te biura idealnie odzwierciedlają charakter marki. I o to chodziło jej właścicielom. Joanna Panuś, dyrektor ds inwestycji w firmie, miała dużą swobodę projektując wnętrza. „Projekt przygotowywałam dla siebie oraz dla dwóch pozostałych członków zarządu. Każde z wnętrz jest zupełnie inne. Mimo że wszyscy wykonujemy pracę biurową to jest ona różna i każdy z nas ma swoje indywidualne poczucie estetyki. Moi klienci to głównie inwestorzy oraz projektanci wnętrz. Projektując swoje biuro chciałam stworzyć miejsce, w którym będę mogła komfortowo wykonywać pracę i w którym będę mogła już od pierwszego spotkania pokazać swoje nieszablonowe podejście” mówi Joanna Panuś.

W projekcie dominuje klasyczne połączenie kolorystyczne: biel oraz czerń. Towarzyszą im naturalne materiały takie jak drewno, łupek kamienny, szkło czy rośliny. Drewno, nawet ciemne, ociepla pomieszczenie i czyni je bardziej przytulnym. Ciekawym zabiegiem jest pokazanie lamp na tle pustych ram. W tej roli sprawdziły się oprawy Aqled od polskiego producenta AQForm.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ