Omenaa Mensah. Fot. Archiwum

Omenaa Mensah. Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 05 gru 2017 10:24 (aktualizacja: 07 gru 2017 08:53)

Nowy projekt Omeny Mensah

Omenaa Mensah, znana prezenterka telewizyjna, która kilka lat temu stworzyła autorską markę mebli Ammadora, przygotowuje innowacyjny koncept Ammadora For Hotels. Zostanie on zrealizowany w butikowym hotelu Madamer 31, który w ciągu dwóch lat powstanie w Trójmieście.

Hotel Madame 31 powstanie w Trójmieście i będzie realizowany wspólnie z inwestorem w ramach innowacyjnego konceptu Ammadora for Hotels. Hotel zostanie stworzony na bazie odrestaurowanej kamienicy, która zgodnie z projektem otrzyma nowe wnętrze o niestandardowym charakterze. Przedsięwzięcie zakłada, iż hotel będzie wyposażany meblami pod mecenatem marki Ammadora, której zadaniem będzie stworzenie niepowtarzalnego klimatu tego obiektu. Docelowo Madame 31 będzie nie tylko luksusowym hotelem, ale także miejscem o charakterze kulturalnym z ruchomą galerią designu, sztuki oraz mody, w której klienci będą mogli kupić poszczególne elementy ekspozycji.

Omenaa Mensah to charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która współpracuje ze stacjami TVN, TVN24 i TVN METEO ACTIVE. Jest założycielką i prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą gospodarczą czy kulturalną pomiędzy Polską i Afryką. Działa także w branży meblowej. Jej firma Ammadora produkuje oryginalne meble na zamówienie. Omenaa, kreując swoje meble, łączy antyki, rzeźbę czy malarstwo z nowoczesnymi technologiami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ