Paprocki i Brzozowski projektują dla Miloo Home. Fot. materiały prasowe Miloo Home

Paprocki i Brzozowski projektują dla Miloo Home. Fot. materiały prasowe Miloo Home

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 11 paź 2019 08:48 (aktualizacja: 11 paź 2019 09:13)

Paprocki i Brzozowski projektują dla Miloo Home

Uznani projektanci mody wkraczają do świata wnętrz – takie kooperacje zawsze elektryzują! Znamy szczegóły najnowszej współpracy tego typu na polskim rynku. Realizuje ją duet Paprocki & Brzozowski z marką wnętrzarską Miloo Home. Wspólnie zaaranżowali nowoczesne atelier projektantów, znajdujące się w Elektrowni Powiśle. Powstała też limitowana linia tekstyliów i dekoracji Miloo Home sygnowana nazwiskami kreatorów mody.

Połączenie kreatywności dizajnerów oraz doświadczenia jednej z najszybciej rozwijających
się polskich marek wnętrzarskich, musiało przynieść ciekawe efekty. Pierwszym z nich
jest nowe atelier Paprocki & Brzozowski w Elektrowni Powiśle. Nieoczywiste przestrzenie
surowych, industrialnych wnętrz Elektrowni okazały się niemałym wyzwaniem aranżacyjnym.
Duża powierzchnia podzielona na mniejsze pomieszczenia funkcyjne, dawała wiele
możliwości, ale niosła ze sobą również ograniczenia.

„Dziś, gdy oglądamy urządzone już atelier, wiemy, że efekt wspólnych spotkań – połączenia znakomitej wizji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego oraz ogromnego wkładu wiedzy i doświadczenia Moniki Bielskiej, Product Development Director w Miloo Home – zachwyca. Ale w trakcie procesu projektowego musieliśmy wykazać się niemałą kreatywnością” – opowiada Witek
Wysocki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Miloo Home.

Meble Miloo Home stały się głównym wyposażeniem wszystkich pomieszczeń atelier Paprocki & Brzozowski, począwszy od obu gabinetów, aż po salę konferencyjną, biuro, wejście i najbardziej reprezentacyjny VIP Room. W pracowni znalazły się m.in. szafy Cape Town, komody New Age i Savoy, konsole Avenue i Golden Age, stół Forto, sofy Taylor i De Arte czy ponadczasowe fotele Butterfly. Dzięki odpowiedniemu doborowi wszystkich elementów znajdujące się w atelier pomieszczenia, mimo różnych funkcji, wyglądają spójnie. Panująca w nich artystyczna aura sprzyja zaś procesowi tworzenia. Oprócz pracowni projektantów, marka Miloo Home wyposażyła także nowo otwarty butik Paprocki & Brzozowski, który mieści się w Elektrowni Powiśle.

Drugim efektem współpracy Miloo Home z duetem polskich projektantów jest limitowana edycja tekstyliów i dekoracji – Miloo Home by Paprocki & Brzozowski, stworzona w ramach kolekcji Amber Glamour. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ